Follokarusellen 2009, Løp 2, Bækkelagets SK
Sørmarka, 27. mai 2009

 

D11-12

1.Nordhagen, Rannveig W.Ås-UMB Orientering20:06
2.Treekrem, MarieÅs-UMB Orientering21:32
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D12N

Aasestad, AlrikÅs-UMB Orientering15:27
Blankenberg, Idun BusetÅs-UMB Orientering14:42
Vik, Ylva MarieÅs-UMB Orientering15:33
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D13-14

1.Nordhagen, Kaja W.Ås-UMB Orientering24:17
2.Johnsen, Ane BlomsethÅs-UMB Orientering27:58
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D13-16 C

1.Aasestad, BinnaÅs-UMB Orientering21:48
2.Mosling, JohanneKolbotn & Skimt OL29:11
3.Benestad, JohanBækkelagets SK42:02
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D13-16 N

1.Drabløs, EliseMåren OK10:55
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D15-16

1.Eijsink, MalinÅs-UMB Orientering30:46
2.Strand, BeateMåren OK33:07
3.Moe, Jenny A.Ås-UMB Orientering33:40
4.Maurset, Helene UhlenÅs-UMB Orientering39:22
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D17

1.Maalen-Johansen, IngvildÅs-UMB Orientering47:48
2.Nybakken, LineÅs-UMB Orientering50:45
3.Borthen, LeneKolbotn & Skimt OL52:30
4.Sikkeland, ElinÅs-UMB Orientering52:49
5.Hiller, MonicaKolbotn & Skimt OL61:32
6.Jødal, Andrea VildBækkelagets SK78:03
Hokholt, LinnKolbotn & Skimt OLDSQ
Jonassen, MariKolbotn & Skimt OLDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D35

1.Strand, ToveMåren OK31:23
2.Bruberg, May BenteÅs-UMB Orientering35:39
3.Winsnes, SilleÅs-UMB Orientering38:42
4.Palmgren, CathrineKolbotn & Skimt OL45:32
5.Ludvigsen, Gro HegeMåren OK51:25
6.Nordbø, TorunnBækkelagets SK51:35
7.Tenge, IngridÅs-UMB Orientering54:02
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D50

1.Kaasa, AnneIL Driv51:05
2.Berntsen, GreteMåren OK51:26
3.Ligaarden, ÅgotÅs-UMB Orientering61:39
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D60

1.Lome-Hagman, IngridKolbotn & Skimt OL47:24
2.Halck, IngerMåren OK54:21
3.Lykkjen, AudMåren OK84:39
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D70

1.Bøhlerengen, UnniMåren OK61:55
2.Amundsen, SynnøveKolbotn & Skimt OL72:56
3.Treekrem, BirgitÅs IL86:59
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H11-12

1.Tenge, BjørnÅs-UMB Orientering17:52
2.Elieson, PederSiggerud17:59
3.Hiller, VictorKolbotn & Skimt OL24:36
4.Hiller, FilipKolbotn & Skimt OL30:51
Nygaard, Anders StiansenÅs-UMB OrienteringDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H12N

Ankarstrand, MadsMåren OK24:05
Fløistad, SigurdÅs-UMB Orientering15:09
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H13-14

1.Stensland Lillevold, OlaiKolbotn & Skimt OL20:15
2.Jutulstad, MagneBækkelagets SK23:59
3.Eijsink, HenrikÅs-UMB Orientering28:28
Treekrem, LarsÅs-UMB OrienteringDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H13-16C

1.Drabløs, Erlend RøerMåren OK17:16
2.Borthen, HenrikKolbotn & Skimt OL21:52
3.Lehner, LukasMåren OK22:09
4.Steensgaard, Fritjof LoenKolbotn & Skimt OL27:50
5.Sekkelsten, ØysteinKolbotn & Skimt OL30:59
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H15-16

1.Torgersen, SebastianBækkelagets SK38:15
2.Treekrem, AndersÅs-UMB Orientering39:20
3.Opheim, AdrianMåren OK42:19
4.Røsæg, TrygveMåren OK65:59
5.Arnesen, JoachimKolbotn & Skimt OL68:36
6.Fløistad, Jon AndersÅs-UMB Orientering71:58
Heltberg, SebastianBækkelagets SKRWC
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H17

1.Fjellstad, Jo IngeÅs-UMB Orientering59:29
2.Stensland Lillevold, MathiasKolbotn & Skimt OL60:09
3.Smestad, SimenÅs-UMB Orientering72:35
4.Steinsholt, HalvorÅs-UMB Orientering77:17
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H35

1.Strand, TormodMåren OK37:37
2.Johannessen, OlavKolbotn & Skimt OL41:40
3.Jødal, Ove KristianBækkelagets SK43:08
4.Grindheim, AnbjørnMåren OK44:25
5.Fløistad, ErlingÅs-UMB Orientering58:43
6.Olsen, ArneKolbotn & Skimt OL60:49
7.Nordvik, BjørnKolbotn & Skimt OL61:31
Maalen, IvarÅs-UMB OrienteringDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H50

1.Bjørkelo, KnutKolbotn & Skimt OL35:23
2.Bjørhei, BårdKolbotn & Skimt OL41:08
3.Maurset, MagneÅs-UMB Orientering44:12
4.Martinsen, OveHauketo IF45:46
5.Andresen, Per ArneKolbotn & Skimt OL46:42
6.Karlsen, MortenMåren OK46:49
7.Fredriksen, JonHauketo IF48:07
8.Nordhagen, EirikÅs-UMB Orientering50:22
9.Turtumøygard, SteinMåren OK51:40
10.Jonassen, ErikKolbotn & Skimt OL53:39
11.Svanteson, ClasKolbotn & Skimt OL53:44
12.Tveite, BjørnÅs-UMB Orientering56:50
13.Henriksen, Tom ErlingRingerike OL60:25
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H60

1.Østlie, Per-ErikIL Driv29:37
2.Wettergren, TrondIL Driv34:43
3.Pettersson, Lars-EvanKolbotn & Skimt OL39:06
4.Bergstrøm, HasseIL Tyrving43:54
5.Sørensen, Per ErikHaugerud47:30
6.Harstad, GunnarKolbotn & Skimt OL61:12
Opsahl, IvarIL TyrvingDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H70

1.Nilsen, MagnarKolbotn & Skimt OL41:23
2.Kaurin, ThorMåren OK45:45
3.Kolderup, Carl Fr.Stabæk50:29
Smaadahl, BjarneKolbotn & Skimt OLDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Åpen B

1.Gulheim, Bjørn SverreKolbotn & Skimt OL30:24
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Åpen N

Arnesen, ThomasKolbotn & Skimt OL19:18
Dirro, CarmenMåren OK49:55
Gulliksen, KarolineKolbotn & Skimt OL17:53
Hellerud, TirilKolbotn & Skimt OL18:00
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Generated by tTiMe 0.55