Follokarusellen 2009, Løp 4, Måren OK
Fjellstrand/Svestadtjern, 2. september 2009

 

D11-12

1.Nordhagen, Rannveig W.Ås-UMB Orientering23:13
2.Treekrem, MarieÅs-UMB Orientering33:59
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D12N

Fjørtoft, AmandaBækkelagets SK40:55
Oretorp, AndreaBækkelagets SK41:03
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D13-14

1.Nordhagen, Kaja W.Ås-UMB Orientering22:44
2.Johnsen, Ane BlomsethÅs-UMB Orientering24:29
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D13-16 N

Drabløs, EliseMåren OK44:41
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D15-16

1.Eijsink, MalinÅs-UMB Orientering37:45
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D17

1.Nes, TorillNydalen SK43:39
2.Nybakken, LineÅs-UMB Orientering44:29
3.Asprusten, Kristine TørreMåren OK58:18
4.Wyller, Guro MarieBækkelagets SK63:34
5.Bakken, IreneMåren OK70:44
6.Jødal, Andrea VildBækkelagets SK103:06
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D35

1.Bruberg, May BenteÅs-UMB Orientering38:00
2.Lykkjen, SigridMåren OK40:56
3.Palmgren, CathrineKolbotn & Skimt OL47:41
4.Winsnes, SilleÅs-UMB Orientering49:03
Ludvigsen, Gro HegeMåren OKDSQ
Nordbø, TorunnBækkelagets SKDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D50

Bakken, IngeborgMåren OKDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D60

1.Olaisen, SisselKolbotn & Skimt OL52:57
Halck, IngerMåren OKDSQ
Kirkhorn, AudMåren OKDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D70

1.Bøhlerengen, UnniMåren OK36:57
Amundsen, SynnøveKolbotn & Skimt OLDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H11-12

1.Tenge, BjørnÅs-UMB Orientering22:25
2.Aasestad, AlrikÅs-UMB Orientering41:21
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H12N

Ankarstrand, MadsMåren OK40:58
Fløistad, SigurdÅs-UMB Orientering31:17
Gulheim, KristofferKolbotn & Skimt OL23:33
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H13-14

1.Stensland Lillevold, OlaiKolbotn & Skimt OL20:29
2.Eijsink, HenrikÅs-UMB Orientering24:56
3.Treekrem, LarsÅs-UMB Orientering25:53
4.Jakobsen, OskarBækkelagets SK38:38
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H13-16C

1.Drabløs, Erlend RøerMåren OK21:31
2.Heltberg, SebastianBækkelagets SK40:33
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H15-16

1.Opheim, AdrianMåren OK37:16
2.Treekrem, AndersÅs-UMB Orientering39:10
3.Fløistad, Jon AndersÅs-UMB Orientering81:48
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H17

1.Martomaa, SimoKalevan Rasti41:45
2.Fjellstad, Jo IngeÅs-UMB Orientering44:58
3.Haverstad, EirikLierbygda47:57
4.Granum, LarsOppsal IF53:47
5.Steinsholt, HalvorÅs-UMB Orientering58:23
6.Nordhagen, Sindre W.Ås-UMB Orientering70:04
7.Haugen, EspenKolbotn & Skimt OL74:04
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H35

1.Kvaase, TrulsBækkelagets SK36:00
2.Tenge, GunnarÅs-UMB Orientering36:29
3.Torgersen, ArneBækkelagets SK37:56
4.Evjen, Bjørn HåvardÅs-UMB Orientering40:47
5.Fløistad, ErlingÅs-UMB Orientering57:00
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H50

1.Martinsen, OveHauketo IF38:58
2.Nordhagen, EirikÅs-UMB Orientering44:14
3.Andresen, Per ArneKolbotn & Skimt OL47:54
4.Fure, PetterOppsal IF54:22
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H60

1.Trøan, GeirKolbotn & Skimt OL38:03
2.Johansen, KnutMåren OK54:11
3.Wettergren, TrondIL Driv57:21
4.Opsahl, IvarIL Tyrving65:35
5.Sørensen, Per ErikHaugerud77:43
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H70

1.Nilsen, MagnarKolbotn & Skimt OL32:30
2.Kolderup, Carl Fr.Stabæk45:01
3.Kaurin, ThorMåren OK55:45
Smaadahl, BjarneKolbotn & Skimt OLDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Åpen B

1.Borstad, Hans-ChristianMåren OK26:50
2.Røsæg, TrygveMåren OK30:38
3.Stene, RebekkaÅs-UMB Orientering36:00
4.Høysæter, AmandaÅs-UMB Orientering36:07
5.Brenhovd, BirgitteÅs-UMB Orientering36:12
6.Boix, AxelMåren OK38:37
7.Gulheim, Bjørn SverreKolbotn & Skimt OL39:36
Lillevold, MadsKolbotn & Skimt OLDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Åpen N

Aker, AneÅs-UMB Orientering43:07
Dirro, CarmenMåren OK46:44
Dirro, NoorMåren OK46:55
Hillestad, NinaMåren OK44:16
Hillestad, SaraMåren OK44:24
Seim, Sofie ArnesenMåren OK44:20
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Generated by tTiMe 0.55