Follokarusellen 2009, Løp 5 (Finale), Ås IL
Nordby, 20. september 2009

 

D11-12

1.Nordhagen, Rannveig W.Ås-UMB Orientering17:22
2.Treekrem, MarieÅs-UMB Orientering20:36
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D13-14

1.Johnsen, Ane BlomsethÅs-UMB Orientering20:37
2.Nordhagen, Kaja W.Ås-UMB Orientering23:34
3.Jødal, Hege YnnBækkelagets SK39:02
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D15-16

1.Strand, BeateMåren OK28:17
2.Eijsink, MalinÅs-UMB Orientering29:36
3.Moe, Jenny A.Ås-UMB Orientering30:52
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D17

1.Nybakken, LineÅs-UMB Orientering53:59
2.Hiller, MonicaKolbotn & Skimt OL60:08
3.Berget, IngunnÅs-UMB Orientering62:30
4.Nes, TorillNydalen SK63:51
5.Maalen-Johansen, IngvildÅs-UMB Orientering67:03
6.Wyller, Guro MarieBækkelagets SK67:55
7.Jødal, Andrea VildBækkelagets SK119:41
Bakken, IreneMåren OKDSQ
Hovi, IneÅs-UMB OrienteringDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D35

1.Strand, ToveMåren OK29:25
2.Bruberg, May BenteÅs-UMB Orientering29:57
3.Johnsen, GretheÅs-UMB Orientering34:05
4.Winsnes, SilleÅs-UMB Orientering35:56
5.Palmgren, CathrineKolbotn & Skimt OL36:51
6.Lykkjen, SigridMåren OK37:45
7.Ludvigsen, Gro HegeMåren OK40:04
8.Nordbø, TorunnBækkelagets SK49:58
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D50

1.Bakken, IngeborgMåren OK60:10
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D60

1.Olaisen, SisselKolbotn & Skimt OL43:49
2.Halck, IngerMåren OK46:23
3.Grande, EllenØstmarka OK54:43
4.Færden, Anne MaritKolbotn & Skimt OL54:49
5.Lykkjen, AudMåren OK62:18
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

D70

1.Bøhlerengen, UnniMåren OK31:09
2.Amundsen, SynnøveKolbotn & Skimt OL45:01
3.Treekrem, BirgitÅs IL106:26
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H12 N

1.Aasestad, AlrikÅs-UMB Orientering18:55
2.Gulheim, KristofferKolbotn & Skimt OL20:34
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H12N

Fløistad, SigurdÅs-UMB Orientering18:47
Lingmas, ThomasKolbotn & Skimt OL20:36
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H13-14

1.Eijsink, HenrikÅs-UMB Orientering19:57
2.Stensland Lillevold, OlaiKolbotn & Skimt OL20:24
3.Treekrem, LarsÅs-UMB Orientering21:12
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H15-16

1.Torgersen, SebastianBækkelagets SK40:01
2.Opheim, AdrianMåren OK47:00
3.Røsæg, TrygveMåren OK80:30
Treekrem, AndersÅs-UMB OrienteringDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H17

1.Martomaa, SimoKalevan Rasti45:58
2.Fjellstad, Jo IngeÅs-UMB Orientering49:48
3.Tveite, HåvardÅs-UMB Orientering51:21
4.Stensland Lillevold, MathiasKolbotn & Skimt OL52:43
5.Bjerva, Per HenningÅs-UMB Orientering55:50
6.Tenge, GunnarÅs-UMB Orientering58:39
7.Lindseth, GardNydalen SK60:53
8.Martinsen, OveHauketo IF61:17
9.Nygård, SveinLillomarka61:21
10.Evjen, Bjørn HåvardÅs-UMB Orientering63:01
11.Bjørkelo, KnutKolbotn & Skimt OL64:52
12.Steinsholt, HalvorÅs-UMB Orientering68:17
13.Nordhagen, Sindre W.Ås-UMB Orientering75:46
Johnsen, Vegard BlomsethÅs-UMB OrienteringDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H35

1.Johannessen, OlavKolbotn & Skimt OL44:30
2.Kvaase, TrulsBækkelagets SK45:17
3.Torgersen, ArneBækkelagets SK46:02
4.Jødal, Ove KristianBækkelagets SK46:24
5.Maalen, IvarÅs-UMB Orientering47:49
6.Arnesen, Per ArneKolbotn & Skimt OL54:10
7.Nordvik, BjørnKolbotn & Skimt OL60:01
8.Aasestad, BjørnÅs-UMB Orientering62:17
Eijsink, VincentÅs-UMB OrienteringRUN
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H50

1.Krøger, Per HermannMåren OK47:20
2.Sannes, ToreLillomarka48:06
3.Karlsen, MortenMåren OK48:07
4.Næss, PetterAalborg Orienteringsklub49:34
5.Øvergaard, TormodVestre Aker SK53:28
6.Ekeberg, Per KristianIL Tyrving55:04
7.Turtumøygard, SteinMåren OK59:54
8.Osen, PerVestre Aker SK64:22
9.Nordhagen, EirikÅs-UMB Orientering66:16
10.Halke, RuneVestre Aker SK89:10
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H60

1.Bergstrøm, HasseIL Tyrving30:39
2.Færden, JonKolbotn & Skimt OL35:03
3.Trøan, GeirKolbotn & Skimt OL35:24
4.Egner, BjørnHeming/Njård OL36:26
5.Opsahl, IvarIL Tyrving38:52
6.Sørensen, Per ErikHaugerud58:15
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

H70

1.Kolderup, Carl Fr.Stabæk27:01
2.Scheie, Arne Chr.Østmarka OK28:52
3.Kaurin, ThorMåren OK44:09
4.Hansen, Kåre HoltIndre Østfold OK44:23
5.Smaadahl, BjarneKolbotn & Skimt OL65:32
Burud, ToreHauketo IF IFDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Åpen B

1.Gulheim, Bjørn SverreKolbotn & Skimt OL24:27
2.Næss, Sigurd K.Nydalen SK37:44
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Åpen N

Aarflodt Moen, IdaNydalen SK26:09
Tveite, NilsÅs-UMB Orientering26:23
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Generated by tTiMe 0.56